Společnost InterioArt vyrábí moderní interiérové dekorace pod značkou InterioArt-original a kreativní materiál pro Vaši vlastní tvorbu pod značkou InterioArt-creative.  

Z moderních dekorací do interiéru nabízíme dekorativní obrázky/sady obrázků, 3D rámované dekorace a samolepící papírové dekorace na zeď/stěnu a další hladké povrchy. Zvláštní kategorií našeho sortimentu představují tzv. 3D dekorace (s prostorovým efektem) a dekorace do dětských pokojíčků. Další dekorace (převážně z papíru) aktivně připravujeme a pravidelně zařazujeme do katalogu.

 

K výrobě dekorací používáme kvalitní kreativní papíry evropských i japonských značek:

acquerello, antinoe canné, art fabriano, artelibris, bindakote, cartowell, chagall, colorit plus, conqueror,coriandoli, dalí, elefantenhaut, fabriano elle erre, flamengo, flora, ingres, keaykolour mineral, keaykolour mistral, kilim, marina, melange, mérida, mohawk via felt, mramor, munken, nettuno, paperado, pergamen, pergamenata, pop 5, pop-set, pop-set black, rives design, rives laid, rives tradition, rusticus, sirio color, spektrum, stardream, tiziano, woodstock, zanders spectral,conqueror, mondi, image digicolor

 

Díky kvalitním papírům dosahujeme nadprůměrných výsledků v životnosti dekorací a můžeme zaručit, že s materiály z řady creative (pro Vaši vlastní tvorbu) se Vám bude velmi dobře pracovat. Všechny používané materiály jsou vybírány podle přísných kritérií tak, aby splňovaly jak technické, tak ekologické požadavky. 

 

Společnost InterioArt disponuje strojovým parkem zahrnujícím tiskové a laminovací stroje, řezací stroje na papír, CNC řezací zařízení, technologii na zlacení a přípravu štočků včetně rámovací technologie.

 

Samotná výroba dekorací i příprava materiálů pro Vaši vlastní tvorbu probíhá výhradně v České republice.